Windykacja należności

W ramach windykacji przygotowujemy pozwy w postępowaniu nakazowym ( nakaz zapłaty ) i upominawczym oraz prowadzenie egzekucji prawomocnych orzeczeń. W oparciu o dane Klienta przygotowujemy i wystosowujemy wezwanie do zapłaty, zaś na podstawie otrzymanych dokumentów niezwłocznie przygotujemy i wysyłamy pozew do sądu. Po otrzymaniu nakazu zapłaty i jego uprawomocnieniu, występujemy o nadanie klauzuli wykonalności i kierujemy sprawę do egzekucji.

Odzyskiwanie należności w elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU),  które jest atrakcyjną ścieżką dla wierzycieli do uzyskania nakazu zapłaty. Pozew składany jest w systemie teleinformatycznym e-sądu bez konieczności dołączania załączników. Samo postępowanie jest tańsze, gdyż opłata sądowa  wynosi  ¼ tego co trzeba zapłacić w postępowaniu upominawczym „tradycyjnym”. Pismo do komornika i co dalej skontaktuj się z nami.

Kontakt on-line

Skontaktujemy się z Państwem z propozycją rozwiązania problemu i zasad współpracy

Nasz adres

Biuro: ul. Kościuszki 33 lok. 216, Piaseczno

Siedziba: ul. Bema 23, PiasecznoZadzwoń do nas

Tel. kom.: + 48 515 116 521
Tel.: +48 22 243 88 38

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego Izabella Górzyńska, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), w celu otrzymania propozycji rozwiązania problemu i zasad współpracy oraz świadczenia pomocy prawnej.