Prawo rodzinne, rozwody, alimenty

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz spraw alimentacyjnych, jak również ustalania kontaktów między rodzicami i dziećmi.

Zajmujemy się między innymi ustaleniem zasad władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, możliwości finansowych rodziców, kosztów utrzymania dziecka.

Kompleksowo reprezentujemy Klienta w procesie o rozwód lub separację, bierzemy udział w mediacjach i ustaleniach małżonków.

Celem jest pomoc w szybkim uzyskaniu rozwodu oraz możliwym osłabieniu jego negatywnych skutków, najkorzystniejszy sposób podział nieruchomości lub majątku wspólnego, zminimalizowanie kosztów rozwodu, wypracowanie porozumienia w sprawie opieki nad dzieckiem – m.in. określenie zasad i uzyskanie środków na utrzymanie dzieci, zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych

W związku ze szczególnie delikatną naturą tematu, zapewniamy pomoc przy przeprowadzeniu postępowania rozwodowego oraz kameralność w trakcie rozmów i prowadzenia sprawy.

prawnik rozwód Warszawa | alimenty prawnik Warszawa | podział nieruchomości prawnik Warszawa

Kontakt on-line

Skontaktujemy się z Państwem z propozycją rozwiązania problemu i zasad współpracy

Nasz adres

Biuro: ul. Kościuszki 33 lok. 216, Piaseczno

Siedziba: ul. Bema 23, PiasecznoZadzwoń do nas

Tel. kom.: + 48 515 116 521
Tel.: +48 22 243 88 38

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w informatycznej bazie danych Kancelarii Radcy Prawnego Izabella Górzyńska, NIP 524-167-15-14, z siedzibą w Piasecznie, kod pocztowy 05-500 Piaseczno, ul. Bema 23 i ich przetwarzanie zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu umożliwienia Kancelarii komunikowania się ze mną, zarówno w sprawie bieżącej, związanej z moim niniejszym zapytaniem, jak i w ewentualnych kolejnych sprawach w przyszłości, które mogą zostać zgłoszone przeze mnie drogą inną niż niniejszy formularz zgłoszeniowy. Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich. Wyrażenie zgody jest wymagane.

    Wyrażam zgodę na kontakt ze mna drogą telefoniczną lub mailową ze strony Kancelarii Radcy Prawnego Izabella Górzyńska, w celu odbycia ze mną rozmowy lub korespondencji mailowej w celu otrzymania propozycji rozwiązania problemu i zasad współpracy oraz świadczenia pomocy prawnej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak umożliwiające kontakt ze strony kancelarii.