Prawo rodzinne, rozwody, alimenty

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz spraw alimentacyjnych, jak również ustalania kontaktów między rodzicami i dziećmi.

Zajmujemy się między innymi ustaleniem zasad władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, możliwości finansowych rodziców, kosztów utrzymania dziecka.

Kompleksowo reprezentujemy Klienta w procesie o rozwód lub separację, bierzemy udział w mediacjach i ustaleniach małżonków.

Celem jest pomoc w szybkim uzyskaniu rozwodu oraz możliwym osłabieniu jego negatywnych skutków, najkorzystniejszy sposób podział nieruchomości lub majątku wspólnego, zminimalizowanie kosztów rozwodu, wypracowanie porozumienia w sprawie opieki nad dzieckiem – m.in. określenie zasad i uzyskanie środków na utrzymanie dzieci, zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych

W związku ze szczególnie delikatną naturą tematu, zapewniamy pomoc przy przeprowadzeniu postępowania rozwodowego oraz kameralność w trakcie rozmów i prowadzenia sprawy.

Kontakt on-line

Skontaktujemy się z Państwem z propozycją rozwiązania problemu i zasad współpracy

Nasz adres

Biuro: ul. Kościuszki 33 lok. 216, Piaseczno

Siedziba: ul. Bema 23, PiasecznoZadzwoń do nas

Tel. kom.: + 48 515 116 521
Tel.: +48 22 243 88 38

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego Izabella Górzyńska, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), w celu otrzymania propozycji rozwiązania problemu i zasad współpracy oraz świadczenia pomocy prawnej.