Prawo cywilne, umowy

Negocjujemy, przygotowujemy projekty umów, świadczymy doradztwo przy wykonywaniu umów i ich rozwiązywaniu wypowiadaniu lub odstąpieniu. Przykłady: umowy o współpracy, umowy agencyjne, dostawy, umowy o dzieło, umowy zlecenia, umowy sprzedaży, umowy najmu, umowy o roboty budowlane.

Doradzamy w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami; prowadzimy sprawy sądowe z zakresu nabycia prawa własności, zniesieniem współwłasności, ustanawianiem hipotek, zastawu rejestrowego oraz z zakresu ksiąg wieczystych.

Oferujemy usługi prawne z zakresu obrotu lokalami mieszkalnymi i użytkowymi (odrębna własność lokali lub spółdzielczych praw do lokali), ochrony prawa do lokalu oraz prowadzenie spraw sądowych w tym zakresie.
Prowadzimy postępowania sądowe o zapłatę i odszkodowanie.

Kontakt on-line

Skontaktujemy się z Państwem z propozycją rozwiązania problemu i zasad współpracy

Nasz adres

Biuro: ul. Kościuszki 33 lok. 216, Piaseczno

Siedziba: ul. Bema 23, PiasecznoZadzwoń do nas

Tel. kom.: + 48 515 116 521
Tel.: +48 22 243 88 38

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego Izabella Górzyńska, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), w celu otrzymania propozycji rozwiązania problemu i zasad współpracy oraz świadczenia pomocy prawnej.